TedarikHırdavat

Tershane Cad. Zincirli Han Sok. No:8/5
Karaköy / Beyoğlu / İstanbul

TEL: 0212 245 45 11

Gsm:0536 442 09 18

Sık Sorulan sorular

Hızlı yardım için lütfen gözatın.

Siparişimi nasıl verebilirim ?

Sitemize misafir olarak yada üye olarak sipariş verebilirsiniz.
Üye olan müşterilerimiz ek indirim ve fırsatlardan yararlanabilmektedir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

Havale / EFT ve Kredi Kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Sitenizde kapıda ödeme seçeneği var mı?

Sitemizde “kapıda ödeme” seçeneği bulunmamaktadır. Ne yazık ki daha önce karşılaşılan sorunlardan ötürü kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapmamaktayız. Siparişi veren bazı tüketiciler evde bulunmamakta veya daha sonradan fikirlerini değiştirmektedirler, bu sebeple ödemesi yapılmayıp firmaya geri dönen bu ürünler için 2 defa kargo parası vermek durumunda kalmak, zaten cüzi kârlarla çalışan firmamıza zarar vermektedir. Ticaretin ciddi bir mesele olduğunu bilmeyen ve karşı tarafın zarar etmesine sebep olan böyle kişiler yüzünden almış olduğumuz bu kararı umarız anlayışla karşılarsınız.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi ?

Kredi kartı ile yapacağınız alışverişleriniz 256 bit SSL Sertifikası sayesinde koruma altındadır. Bilgileriniz sadece bankanız ve sizin aranızda kalacaktır.

İade koşulları nelerdir ?

Ürünle ilgili müşterilerimiz yanlış sipariş vermişse, ürünü 3 iş günü içerisinde kargo bedelini ödeyerek geri gönderebilmektedirler. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra da ilk gönderdiğimiz kargo bedeli düşüldükten sonra müşterimize geri ödeme yapılacaktır veya istediği başka bir ürünle değiştirilecektir. Firmaların iade sırasında iade faturası kesmesi gerekmektedir. Şahısların ise ürünü gönderdiğimiz fatura ile geri göndermesi gerekmektedir.

Firmamız tarafından yapılan bir hata olursa ürün kargo bedeli talep edilmeden derhal değiştirilecektir.

İletişim Formu